Zapraszam na nową historie.

przez , 24.kwi.2015, w Bez kategorii

Ta notka kończę tego bloga. Nie będą się tu już pojawiały żadne notki. Jeśli ktoś ma ochotę zostawiam adres innej mojej historii www.azylstracencow.blog.pl gdzie już pojawił się prolog:)
Pozdrawiam Was serdecznie,
Vicky.


8 Comments for this entry

 • ~Akademia Innowatora

  Świetnie napisane, genialnie się to czyta !

 • Kasia

  A niech mnie! Tyle mnie ominęło… Niestety nie sadziłam, że będę miała w tym semestrze tyle zajęć, spotkań jeszcze teraz remont i z ledwością znajduję czas żeby pomalować na szybko paznokcie. Nie wiem kiedy będę miała czas na czytanie, wiem tylko tyle, że nawet na majówce go nie znajdę :( Ale cieszę się, że zaczęłaś nowe opowiadanie, bo w lipcu będę miała czas na spokojnie przeczytań jeszcze raz czarne królestwo i azyl straceńców :) A przeczytam na pewno :D Tak więc nie zapominaj mnie kochana, bo ja jeszcze wrócę! :* Pewnie do tego czasu zdążysz przeczytać ze 3 nowe opowiadania :D I już się nie mogę doczekać kiedy na spokojnie usiądę z laptopem i będę mogła je przeczytać :D
  Pozdrawiam :*

 • Em

  Kochana,

  Na pewno wpadnę na Twojego nowego bloga. Jednak nim to nastąpi chciałabym jeszcze napisać kilka słów.
  Przede wszystkim trochę żałuję, że dolączyłam do Ciebie tak późno i nim praktycznie byłam na bieżąco to Ty zakończyłaś pisaniem. Na szczęście tworzysz kolejne opowiadanie i być może uda mi się tam komentować na bieżąco.

  Podziwiam to, że piszesz tak często. Co prawda Twoje rozdziały są dość krótkie, jednak bardzo treściwe. Masz lekki styl, który po prostu sprawia, że czytelnik wciąga się w Twoje opowiadanie.

  Życzę Ci kolejnego udanego opowiadania.
  Em

  • Vicky

   Dziękuję Ci drogą Em. To bardzo miłe co piszesz. :)) ogromnie się cieszę że ci się podoba, zwłaszcza że zadałaś sobie ten trud i narobiłaś całe dwie części nim byłas na bieżąco…

Odpowiedz

Uwaga.

Zawartość bloga objęta jest prawami autorskimi, ktore są własnością autora. Zabrania się kopiowania treści oraz wykorzystywania jej w jakimkolwiek celu. Byłoby miło, gdyby czytelnik dostosowywał się do zasady CZYTAM=KOMENTUJE . Nie zależy mi tylko na pozytywnych opiniach, także jeśli się coś nie podoba, śmiało ;)

Archiwum

Wpisy, chronologicznie...